Pazar, Ağustos 14, 2022
More

  Yeni Sezon Çılgınlığı Kış Aylarının Gözdesi Olmaya Geliyor!

  Bu yıl sonbahar-kış trendlerini belirleyen moda akışı 70’li yıllara olan özlemimizi gidermeye yetecek gibi görünüyor. Tatlı serinliklerden derin soğuklara geçmeye hazırlanırken yeni trendler yavaş yavaş gözümüzde canlanmaya başladı. Her yıl “Bu kadar da aykırı olunur mu?” desekte kendimizi modanın merkezinde bulmaktan alıkoyamıyoruz. Bu yıl yine göz kamaştırmaya ve gözleri üzerimize çekmeye hazır mıyız?

  Geçmiş yıllar ve o döneme ait modayı filmlerde veya resimlerde gördük. Zaman zaman o yıllara geri dönüyor bir anda yılın modasını değiştiriyoruz. 2021 sonbahar-kış modasında da 70’li yılları anımsayacağız. Ceket-pantolon takımları bu yıl ceket-etek takımlar olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Özellikle deri takımlarda ceket-etek takımlar bu yıl modanın tarzını yansıtmaya aday olabilir. Ekose desenlerin pileli eteklerle buluşması veya simetrik ceketleri tamamlayan tarz etekler sizinde ilginizi çekecek.

  Bu sezon çılgınlıklar modayı ele geçirerek çarpıcı tarzları bizlere sunmaya hazırlanıyor. Neden mi? Her yıl sürekl uyum içinde olmaya, parçaları birbirleri ile tamamlamaya özen gösteriyorduk. Fakat bu yıl tüm bunları unutun ve dolabınızda ne varsa hepsini kullanın. Tüm parçaların birbirine uyum sağlamadığını, desenlerin dokuların farklılığını tartışmaya gerek yok. Modacılar bu sezon tüm kıyafet ve aksesuarlarınızın aynı anda kullanmanızın aslında ne büyük bir heyecan verdiğini sizlere anlatmak için bu tarzı kullanmanızı öneriyor. Defilelerde bu izlenim yaşanırken modayı çatıştırarak bu heyecanı yaşamanız gerektiğini hissettiriyor.

  Ev rahatlığımızı sezona taşımadan içimiz rahat etmezdi. Bulunduğumuz her yerde evimizdeki konforu yaşamak için rahatlığımızdan ödün vermek istemiyoruz. Bu durumu farkeden ve yaşan modacılar bu yıl kendimizi evimizde hissetme ve rahatlığı sağlama adına evimizden parçaları üzerimize taşıyorlar. Yerdeki halıdan sıcak yatağımıza desenli perdelerden kapitone döşemelerimize kadar tatlı ev halimizi sokağa yansıtabiliriz. Sizde evinizi dışarda da yaşamak istiyorsanız bu seçimlere göz atabilirisiniz.

  Bu ürünlere online ve güvenli şekilde ulaşabilirsiniz. Online giyim sitesi lafaba.com

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img