Perşembe, Ocak 20, 2022
More

  Tarzınız Ortaya Koyacak Giyim Aksesuarları İle Kombinlerinizi Renklendirin!

        Şıklığınızı yansıtacak giyim aksesuarları ile dolabınızda yeniliklere hazır mısın?  Son yıllarda en çok sevilen ve istenen takıların başında yüzük geliyor. Hediye bile düşünürken akla ilk gelen yüzükler oluyor. Renkli taşlı yüzükler bu yıl en çok karşılaşacağınız aksesuarların başında gelebilir. Birçok renkli taşları barındıran kalın iri yüzüklerin yanı sıra tamtur taşlı pırlantalı yüzüklerden de gözlerinizi alamayacaksınız. Neden sizin de olmasın ki?

       En çok göze çarpan aksesuarlar arasında küpeler de sizi düşündürmeyi başarıyor. İşte şimdi sıkı durun. Kombinlerinizde sizi farklı kılacak geometrik desenli küpelere bir göz atın. Uyumsuz gibi görünen farklı şekillerdeki küpeler bu yılın gözdeleri… Tabi bir de tekli küpeler unutulmazlar arasında. Gösterişli ve zaman zaman parlak tekli küpeler ışıltınızı etrafınıza saçmanıza neden olacak. Büyük küpelerle bu yıl sık sık karşılaşacaksınız.

     İnci küpeler modadaki yerini yıllar geçse de korumaya devam ediyor. Fakat bu yıl inci küpelere eklenen detaylar ile daha şık tasarımlar ortaya çıkıyor. Sallanan inci küpeler, fiyonk detayları ve sade inci küpeler kombinleriniz ile sizi tamamlayacaktır.

       Abiye elbise seçiminizde ön plana çıkan zincirli ve püsküllü küpeler de bu yıl sık karşılaşacağınız aksesuarlar arasında.

      Sıra sıra boğazınıza dizilen zincir kolyeler bu yıl da şıklığınıza şılık kaymaya devam ediyor. Göz detayların yanı sıra gold rengin hâkim olduğu kolyeler kıyafetlerinizdeki boşluğu doldurmaya hazır! İkili ya da daha çok sıra ile dizilen kolyelere eklenen bazı inci detayları da gözünüzden kaçmasın. Şık gece elbisenizin göğüs boşluğunu ya da boğazınızı saracak kalın gösterişli bir kolyeyi bu yıl dolabınızda bulundurmakta fayda var.

         Gelelim saç aksesuarlarına… İri ve taşlı tokalardan başlayacak olursak evet onlarda bu yılın favorilerinden! Taş ve inci detaylı tokaların size nasıl yakışacağını düşünün.

      Bu yılın bir diğer unutulmayan aksesuarı kemer! Kaba görünüyor diyerek dolabınızda yer eden iri kemerlerin artık saklandığı yerden çıkma zamanı geldi. Sade bir elbiseyi dikkat çekici hale getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kemerler ile tamamlayacağınız kıyafetlerinizi hayal edin. Klasik kombinleriniz bile hayat bulacak.

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img