Ana Sayfa Stil Önerileri Erkek 2021/2022 Sonbahar-Kış Erkek Kombinleri

2021/2022 Sonbahar-Kış Erkek Kombinleri

0
8

Sonbaharın tadına doyulmadığı bu günlerde kışın tatlı tatlı gelişini beklerken gardırobunuzun da mevsim ve tarz değiştirmesi kaçınılmaz olmalı. Değişimlere açık olan tarzınızla sonbahar-kış erkek modasına göre yön vermeye ne dersiniz? Sokakta sonbahar havasını solurken duruşunuzu tazeleyin.

Bu yıl belli kalıplardan kurtulup daha mutlu ve organik  kombinler tercih edebilirsiniz. Koyu renklerin hakimiyeti yine adres değiştirmeden bu kışı da etkisi altına alıyor. Renkler koyu olsa da tarzlar hep taze ve dinamiklikten yana…

Sonbaharın kurtarıcısı yün hırkalar yine ön planda. Kahve tonları ne kadar mevsimi gösterse de zaman zaman işleme ya da desenlerin kullanıldığı hırkalar gözünüze takılabilir. Kalın yünlü hırkalar kaba görüntüsüyle ve oversize tarzıyla dikkatinizi çekecektir.

Serin havaların sevilen parçalarından olan ceketler de vazgeçilmezler arasında. Rahat ve spor olmaktan hoşlanıyorsanız oversize tarzı bol kesim ceketler ile kombinasyon yapabilirsiniz. Casual ceketler ise sert çizgilerini bir kenara bırakıp moderleşmiş hali ile sizi iş şıklığına davet ediyor. Ekosenin etkini sürdürdüğü sezonda ister oversize ister klasik görünüm tercihi sizlere kalıyor.

Deri ceketin olmadığı bir dolap hayal edilemez sanırım. Mevsim değişikliği yaşanırken mutkala kullandığınız parçalardan biri olan der ceketler yine tarzını konuşturmaya devam ediyor. Uzun deri ceketleri bu yılda görmeye devam edeceksiniz. Deri ceket demişken sadece ceket olarak değil pantolon veya kazak ya da farklı bir görünüm olarak kıyafetlere yansıması sizi de etkileyecektir eminim.

Tek renk modası deyince aklınıza baştan aşağı siyah tasarımları getiriyor fakat bunu bir kenara bırakın ve farklı renklerle bu modayı deneyin. Siyah tonlarından sonra koyu bordo veya haki yeşilin erkek giyimine hakim olduğu gibi tek renk modasına da hakim olması sizi sevdirecektir. Klasik takım tercihinizde bile keskin beyaz gömlek yerine ceketiniz ve pantolonunuzla aynı renk bir gömlek sizi daha modern kılacaktır.

Son yıllarda skinny pantolonlar yerini klasik kesim pantolonlara bırakarak bizi geçmişe götürüyor. Rahatlığa düşkün, hareket kısıtlaması yaşamak istemeyenler için erkek modasında rüzgar gibi esen klasik kesim pantolonlar her kombin için uyum sağlamaya hazır. Yüksel bel, bilekleri daralan ve bel kısmına eklenmiş pileleri ile havanızı değiştirecek tarzda pantolonları desenli gömlekler,bot ve spor ayakkabılar ile kombin ederek şıklığı yakalayabilirsiniz.