Pazar, Ağustos 14, 2022
More

  Alışveriş Yapmadan Bir Daha Düşün! Elbiseler , aksesuarlar…

        Yazın bu tatlı sıcağını özlemişken alışveriş kaçınılmaz olarak aklımızın ucunda duruyor. Uzun zamandır evde üzerimize yapışan pijamalar ve eşofmanlardan kurtulma vakti geldi. Kendinizi iyi hissettiren tarzlar ve modanın ışığının yandığı o parıltılı günlere hoş geldiniz….

  Alışveriş yapmadan yılın renkleri ve stilleri için sizleri uyarıyoruz! Birkaç ufak detay sizi mükemmel kılmaya yeter…

  İç çamaşırlarının gizlendiği devri geride bırakacak bir yaza hazır olun! Bu yaz iç çamaşırları kıyafet olarak tercih ediliyor. Tamamlayıcı ceketler veya gömlekler tarzınızı yakalamanıza yardım olacaktır.

  Pileli mini etekler de sizin gözlerinizi alamadığınız parçalardan mı? Fırfırlı ve pileli etekler askılı bluzların yanı sıra renkli tişörtlerle de kombinlerek spor bir hava yakalamanızı sağlar.

  Asimetrik parçalar bu yılda ilginizi çekmeye devam ediyor. Tek omuz bluzlar ya da belli kesimleri uzun kısa şekilleri bulunan tişörtler de dolaplarınızı renklendirecek. Asimetrik parçalar sadece üstler değil alt parçalar ve elbiseler için de tarzını ortaya koyuyor.

  Pencerelerin açıklığını kıyafetlerimize yansıtan moda tarzını görmezden gelmeyelim. Bu yıl da kıyafetlerde bel ve omuz pencerelerinin modası devam ediyor. Çok sevilen bu detaylara derin yırtmaçlarda eklenince göz kamaştırıcı olmanız içten bile değil…

  Sıra dışı tarzlara bir yenisini eklemek istiyorsanız aksesuarlarla istediğinizi alabilirsiniz. Hasır çantalar, karışık takılar ve optik gözlükler aykırı tarzlar yansıtıyor.

  Şimdi alışverişe başlarken bu ipuçlarını kullanmanın tam zamanı….

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img