Pazar, Ağustos 14, 2022
More

  Mevsimlerde Trençkot Şıklığı

  Kombinlerimizin vazgeçilmezi trençkotlar artık hızlı değişen mevsimlerle beraber kayboldu sanki. Yazdan kışa kıştan yaza o kadar hızlı geçiyoruz ki aradaki bahar mevsimleri olmadan bir bakıyoruz kabanlar giyilmiş.

  Aslında bu hava değişimlerinde şık kombinler yaparak kıyafetlerimizi değerlendirebiliriz. Şimdi sizler için birkaç seçenek oluşturdum bakalım neler…

  Serin Yaz Gecesi

  Yaz gecelerinde giydiğiniz elbiseler ile geç saatlere kadar devam eden akşam yemekleri o serin havalarda üşümenize sebep olabilir. Şal aramaktansa ince kumaşlı bir trençkot sizi daha havalı yapmakla beraber şal durumundan kurtarabilir.

  Beyaz gibi açık tonları tercih ettiğimiz bu havalarda bej tonlarındaki bir trençkot tüm yaz elinizden düşmemeli! Hatta omuzda kullanmak görünüm olarak size çok başka bir hava bile katabilir. Özellikle uzun  ve askılı elbise tercihleriniz de trençkot joker bir parça olacaktır.

  Tatlı Bahar Havası

  Mevsim geçişlerinden bahşetmiştik tabi bu bahar aylarının yağmur havası da hepimizin beklediği özlediği zamanlar oluyor çoğu kez. Baharda esen rüzgarlarla beraber yağan yağmurlardan korunmak ve en önemlisi üşümemek için trençkot tercih edilebilir.

  Sonbahar aylarını anımsatan kahve tonları veya ekose ile kombinlediğiniz bir elbise trençkotla bütün bir parça haline gelebilir. Şemsiye trençkot kombini de yapabilirsiniz ya da beyaz spor ayakkabı ile spor şık bir tarz yakalayabilirsiniz. Baharın tadı size kalmış…

  Kış Tarzı

  Kış soğuklarından daha az etkilenmek için genelde kalın kabanlar ve montlar giyilir. Trençkotlar da doğru kombinlerle bu listede yerini alması çokta zor değil. Boğazlı kalın bir kazak skinny bir pantolon ve uzun kalın kaşe bir trençkotla havanıza hava katın. Bu kombini sweatshirt ile de değiştirerek yeni kombinler yapın.

  Trençkotun altına giyeceğiniz kalın kazaklar veya gömlek-kazak ile de kışın modasını siz yaratın. Kalın kabanlar giymek zorunda değilsiniz doğru kombinlerle trençkotunuzu kışın da tercih edebilirisiniz.

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img