Ana Sayfa Stil Önerileri İş Kadını Tarzına Şık ve Zarif Dokunuşlar…

İş Kadını Tarzına Şık ve Zarif Dokunuşlar…

0
50

Hayatın bir parçası olan iş kadınlar için çok şey ifade eder…

Toplum, başarılı iş kadınını iş yönünden eleştiremezken kıyafetlerine ve duruşuna eleştiri getirir. İş hayatında tembellik söz konusu olmadığı gibi ciddiyet ön plandadır. Giyim iş hayatının başlıca titizliğini belirler, riske etmemek gerekir. İşinde başarılı olan tüm kadınlar ikon olmaktan değil işine verdiği önemden ötürü tarzına dikkat eder.

İş kadınları kendinden emin adımlarla başarı basamaklarını bir bir tırmanırken onu ön plana çıkaran başarıya ulaşmasındaki etkenlerden biri de özenle hazırladığı gardırobudur. Sizin de yeni yıla yeni tarzlar katarak iş hayatında parlamanıza yardımcı olacak bazı kıyafetlere ihtiyacınız olabilir. İşte doğru yerde olduğunuzu kanıtlar öneriler sizler için geliyor…

Ceket pantolon takımları ne kadar erkek giyimini çağrıştırsa da kadınlar daha çok üstlenmiş gibi görünüyor. Ceket pantolon takımı iş kadınlarının vazgeçilmez parçalarından biri. Siyah pantolonu renkli ceketlerle kombinlemek modası bu yıl bu terimi bozarak sadeleştirme ve tek renk modasını ön plana atıyor. Kurtarıcı olarak temsil gören takımlar ekose desenlerden canlı renklere kadar hepsini içinde besliyor. Kış ayları olsa da içimizdeki bahar renkleri solmuyor ve iş kadınları renkli takımları tercih ediyor. Beyaz ceket pantolon kombini de bu yılın gözdelerinden. Siz de hala bir takım edinmediyseniz iş hayatınıza renk katacak takımlar sizi bekliyor.

Ceket pantolon kombinlerinde içine giyebileceğiniz parçalar sade bir gömlek olmanın yanı sıra yazdan kalma croplar veya iri bir kemerin belinizi sarmasıyla içinizden görünün ince bir bluz sizi şık ve etkileyici yapabilir.

Kışın etek çok tercih edilemese de iş kadınları için eteğin önemi büyüktür. Tarzını şıklıkla eşleştirmek için klasik yırtmaç detaylı deri etekler favori olarak gardıroplarda mutlaka yer edinmiştir. Siz de “neden olmasın?” diyorsanız uzun kabanlarla ve trikolarla kombinleyerek tarzınızda göz alıcı değişiklikler yapabilirsiniz.

Etek demişken bir de salaş iş kadını modasına uyan klasik görünüm benim için değil diyenler geniş kesim pileli ve rahatlık için birebir olan etek tercih edebilir, trikolar ve yerlere kadar eğilen kabanlar ile rahatlığı ve şıklığı aynı anda yakalayabilirsiniz.

Henüz yorum yok

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin