Ana Sayfa Basic Grinin Tonları ile Tarzını yakala

Grinin Tonları ile Tarzını yakala

0
16
grinin tonları ile tarzı yakala
grinin tonları ile tarzı yakala

Renkler hayatımızın her anının bir parçası olurken modaya da yön veren etkili bir unsurdur. Kombinleme yaparken renk uyumu, rengin benzeri ya da zıt tonları yakıştırarak tamamlarız. Ama öyle bir renk var ki tüm renklerin tamamlayıcısı olarak moda da ayrı bir yer tutar. İşte o renk gri!

Gri rengi tamamlayan en klasik renkler siyah, kahverengi ve lacivert diyebiliriz. Romantik bir kombin için kahverengi-gri, iş söz konusu ise lacivert-gri, cool bir görünüm istiyorsak siyah-gri kombinimiz havamızı değiştirmeye yetecektir. Gri rengi neon renkler ile canlandıran ise genç kesim oluyor. Gri basic tişört kot pantolon  ve neon bir ayakkabı anlatmak istediğimi özetler nitelikte…

Her yaştan kadının en yakın tercihi olan gri tüm tasarımcıların da koleksiyonlarında yer etmiş durumda. Basit bir kombin yapmak istersek gri sweatshirtün altına siyah bir tayt ya da skinny Jean ile spor ayakkabı tercih edilebilerek spor görünüm elde edilebilir. Gri kumaş pantolon ile beyaz gömlek ya da beyaz dar kesim bluz karamel tonu trençkot ve kahve tonu botlarla klasik bir kombin yapmış oluruz. Grinin her tonu tüm renkleri tamamlar düzeyde!

Kombin deyince sadece giyim değil aksesuar da gri için güzel seçimlere sebep olur. Gri çantalar, parlak yada mat gri takılar ve gri tonlarının olduğu ayakkabılar kombinlerimizin vazgeçilmezi… Siyah bir takım elbiseyi gri ayakkabılar ile tamamlamak farklı bir görünüm kazandırabilir.

Gri rengi turuncu gibi canlı renklerle kullandığımızda gözleri üzerimize çekmeyi başarmış oluruz. Tarz bir görünüme sahip olmak istiyorsanız gri parçalar ve tamamlayıcı aksesuarlarla gri uyumunu yakalarsınız. Spor ya da klasik bir tarz seçmek sizin elinizde…

Henüz yorum yok

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin