Çarşamba, Ocak 19, 2022
More

  Göz Kamaştıran Davet Elbiseleri Ve Hiç Bilinmeyen Şık Kombinler

  Her yıl belirli dönemlerde oluşan davetler (düğün, mezuniyet, şirket toplantıları vb) belirli tarihlerde gerçekleşse de ani kararlar ve gelişmeler ile de oluşabilir. Davetlerin yapılma nedeni, türü, gerçekleşeceği mekan, mevsim şartları, en önemlisi sizin ruh haliniz ne tür bir davet elbisesi giyeceğiniz konusunda tarzınızı belirler.

  Bu koşullarda nasıl bir karar alacağınızı bilemiyorsanız sizlere bazı trendleri bildirmek isteriz. Son dönemlerde sadeliğin şıklığı popülerlik kazandı klasik ve modern çizgilerin sadelikle birleşmesi şıklığınızı zirveye çıkaracak.

  Bazı abiye elbiseler sadece gece giyilebilecek elbiseler olarak nitelendirilse de, kullanılacak aksesuar ve parçalar ile gündüz davetini şık bir şekilde aradan çıkarırken göz kamaştırmanız mümkündür.

  Tül kumaştan yapılmış harika bir abiye veya elbiseyi üzerine giyebileceğiniz yün bir ceket ile gece konseptini gündüze taşıyabilirsiniz. Ayakkabı tercihinizi bottan yana kullanın bu kombinde.

  Modern bir gece elbisesini üzerine giyeceğiniz belden kemerli boyfriend ceket ile çok farklı bir şıklığa ulaşacağınızı gözlerinizde canlandırın.

  Gece davetlerinde ise sadeliği ön planda çıkararak odak noktasını ortaya çıkarmak istediğiniz aksesuarları patlatabilirsiniz. Modern çizgilerde sade yapıya sahip bir koyu renk davet elbisesi minimal bir el çantası kolyenizi veya yüzüğünüzü ortaya çıkaracaktır.

  Çok sıradan gelen kadife kumaş ile inanılmaz cazibeye sahip kombinler oluşturabilirsiniz.  Hiç düşünülmeyen parçalar ve ile bir araya gelen kadife şıklık zirvesinde kendine yer bulabilir.

  Belinize oturan ve daha fit görünüm sağlayan kloş elbiseler ise detaylara odak noktasın çekerken. Parlak taşlar ile donanmış bir elbiseye eklenen tüyler ise modern bir yapı ortaya çıkarıyor

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img