Çarşamba, Ocak 19, 2022
More

  Tarzını Yansıtan Çantalar Mı Arıyorsun? Senin İçin Seçtik!

  Hayatın yoğun temposu içerisinde kişisel ihtiyaçlarımıza yer vermek için zamanımız hep kısıtlı. Gardıropların dolu yeterli seviyede dolu olması bazen memnun edici olmuyor. Kimi zaman giyecek bir şey bulamamış olmakla baş başa kalıyoruz ya da tamamlayıcı bir dokunuş istiyoruz. Sen de bizim gibi düşünüyorsan kombinlerini tamamlayacağın ve senin tarzını yansıtan çantalar konusunda ip uçları için buradayız! Hadi gel senin tarzının gözde parçası olacak çantanı bulalım.

  baget çantalar

  Sokak stilinden daha şık bir tarza sahipsen senin için baget çantalar bir seçim olabilir. Temel ihtiyaçları taşımana yardımcı olacak akşam yemeklerinde veya dışarı gezmelerinde sana yük olmayan bir çanta hayal edebilirsin. İş hayatında bile yeri olan baget çantalara bir göz at!

  bel çantaları

  Bel çantaları da baget çantalar gibi minimal ölçüde sadece temel ihtiyaçların barındığı hatta bazen sadece cüzdan niteliği taşıyan çantalardan biri. Fakat son zamanlarda dünyaca ünlü markaların defilelerinde sık sık göze çarpan favori parçalardan diyebiliriz. Rahat kombinlerin tamamlayıcısı olan görülse de sevmeyeni de çok olabilir. Spor tarza sahipsen ve çanta taşımaktan hoşlanmıyorsan bel çantası senin için ideal olabilir. Birden fazla çanta kullanmayı seviyorsan kendine bir bel çantası edinmelisin. Özellikle öğrencilerin karmaşık çantalarının yanı sıra el altında kolayca kullanabileceği bir tercih olması muhtemel.

  omuz çantaları

  2000’li yılların en ikonik çantaları olarak milyonlarca üretilen omuz çantası 2018’de yine modanın merkezinde olmaya başladı. Sokak stilinden iş merkezlerine gece davetlerinden kırmızı halıya kadar her alanda yer buldu. Yuvarlak, kare veya dikdörtgen şekilleri le her tarzda modaya yansıdı. Ruhundaki kovboy tarzını yansıtmak için fikir arıyorsan kahverengi omuz çantası uzun çizmeler ve şapka ile tarzını tamamla. Bohem tadında bir stile sahipsen yuvarlak yada oval çantalar daha ilgi çekici olacaktır. İş ciddiyetini tarzınla yansıtmak istiyorsan giydiğin takım ceketin hakkını kare ya da dikdörtgen keskin bir çanta ile  belirginleştir.

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img