Pazar, Ağustos 14, 2022
More

  Belinizin İnceliğini Hissetmek İçin Tarzınızı Değiştirmeye Hazır Olun.

  Beli ince gösteren kıyafetler dikkatinizi çekiyor değil mi? Beliniz incecik ve bu güzel görünümü gözler önüne sermek istiyorsunuz. Beli ince gösteren kıyafetler hakkında bilgileri paylaşıyoruz. Olduğunuzdan daha ince olmak için yapmanız gereken tek şey tarzınızda yapacağınız bazı değişiklikler… Ama beliniz istediğiniz kadar ince değil ve siz ince görünmesini istiyorsunuz ve tam bu noktada sizi kurtaracak öneriler sizleri bekliyor.

  Belinizin yeterince ince olduğunu düşünmüyorsanız yüksek bel bol paça pantolonlardan başlayabilirsiniz. Pantolonun belinizi saran yapısı bacaklarınızın kalınlığını kapatacak ve belinizin inceliğini ortaya çıkaracaktır. Yüksel bel bol paça pantolonu üstünüze oturan bluzlar, croplar ve trikolarla kombinleyebilirsiniz.

  Hem bacaklarınız hem de beliniz ince ise o zaman yüksek bel dar paça pantolon tercih etmelisiniz. Üzerinize oturan yapısı ile fiziğinizi ortaya çıkaracaktır. Yüksek bel dar paça pantolonları bol şifon gömleklerle kombinleyebilir ya da bütünlüğü oluşturmak adına büstiyer ile de tamamlayabilirsiniz.

  Şimdi size aklınızı karıştırsa da çok beğeneceğiniz bir öneri sunuyoruz. V yaka tişötlerin belinizi ince göstereceğiniz hiç düşündünüz mü? V yaka tişörtler hem boyunuzu daha uzun gösterir hem de vücudunuza kattığı derinik ile belinizin inceliğini ortaya çıkarır. Deneyin!

  Tatlı yaz sıcaklarında güzel görünmek ve rahat olmak nasılda zıt kavramlar diyebilirsiniz. Şimdi içinizi rahatlatacak bir şey söyleyeceğiz. Yüksek bel şortlar belinizin inceliğini gösterirken rahatlığınızı da düşünmüyor değil! Belinizi saran yapısı ile sizi ince gösterirken bbir yandan da bacaklarınızı da uzun gösterecektir.

  Etekler vazgeçemediğimiz parçalardan biri oluyor özellikle yaz günlerinde. İnce belinizin güzelliğini kanıtlamak için kalem etek en doğru kıyafetlerden biridir.Üzerine tercih edeceğiniz askılı bir dar bluz sizi her yerde ön plana çıkaracaktır. Bunun yanı sıra yüksek bel diğer eteklerde aklınızda bulunmalı. Beliniz ince bacaklarınız kalın ise yüksek belli salaş etekler sizin kurtarıcınız olacaktır.

  Gardropların olmazsa olması elbiseler… Tabiki de belinizin ince görünmesine katkısı olan elbiseleri unutmadık. Yaz aylarında cıvıl cıvıl renklerin hakim olduğu v yaka elbiseler v yaka tişörtler gibi düşünüldüğünde tek parça olması daha tercih edilir bir seçenek.

  Belinize oturan elbiselerin üst bölgesinin dar alt bölgenin dökümlü olması bacaklarınızın kalın olmasını bile kamufle ederek dikkat çekici tarzınızı yansıtacaktır. Bol kesim elbiseleriniz var ise belden bağlayarak kum saati tarzı bir görünüm yakayabilirsiniz.

  Elbiselerinizi büyük kemerler ile kombinleyerek zarif ve şık olmanın başka bir yolunu bulmuş oluyorsunuz. Özellikle siyah rengin tüm renklerle uyumunu düşünürsek siyah geniş bir kemer dolabınızın beklçisi olmalı…

  Sizler hazırladığımız öneriler umarız işinizi yarar ve tarzınıza yardımcı olur!

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img