Çarşamba, Kasım 24, 2021
More

  Aksesuar Fikirlerine İhtiyacınız Var Mı?

  Kış modasında göze çarpan ve herkesin tarzını etkileyen aksesuar parçalarını merak ediyor musunuz? Kış aylarının ilk günlerinde gardırobunuzun kışlıklara yer verilmesi ile kombin yardımcılarınız da sizinle olacak. Çantalar, şapkalar, fularlar, eldivenler, gözlükler ve kemerler…

  Çantalar bu yıl kıyafetleriniz gibi rengârenk oldu bile. Desen ve görünümü size albeni kazandıracak çantalar cıvıl cıvıl renklerle içinizi açacak. El boyutu gittikçe küçülen hatta bel çantasına dönüşen çanta modası bu yıl bizi şaşırtıyor. Sadece airpod taşıyabileceğiniz tam anlamıyla şirinlik abidesi çantalarda dikkat çekiyor. Bunun yanı sıra dev çantaları da ara ara görmeye başladık. Büyük boyutlardaki çantalarda bu yıl tercihler arasında.

  Çanta desenleri tarzımızı yansıtmamıza yardımcı oluyorken bizi de taşıdığımız eşyalar konusunda sınırlandırabilir. Mini bir kol çantası zincirli tarzı ile size hava katarken minimal eşyalarda sizi hafifletmeye yarıyor. Kol çantalarının yalnız yeterli olmadığını düşünen bazı moda tasarımcıları çantalara fular veya çanta tokası ekleyerek görünüm zenginliğini arttırıyor.

  Fularlar çanta detayındaki yerini almışken dikkatinizi çekerek farklı noktalarda da gözünüze takılacak. Fuların kullanım alanının değiştiği bu yıllarda artık saç tokası ya da aksesuarı olarak karışınıza çıkıyor.

  Yaz sezonunun gözde parçalarından olan kemer kışın varlığını sürdürüyor. Etkili bir görünüm yakalamanızı sağlayacak kemerler büyük ve dikkat çekici olması bir detay. İnce kemerler de tabii ki modadaki yerini koruyor fakat iri gösterişli kemerler tüm triko kazaklarda, ceketlerde hatta gömleklerde bu yıl modanın yüzü olacak.

  İri gözlükler, tarz şapkalar ve uzun dirsek eldivenler moda tasarımcılarını etkileyen bir diğer aksesuarlardan. Güneşin etkili olmadığı günlerde bile iri gözlükleriniz sizi gizemli bir havaya alabilir. Uzun eldivenleri ile uzun kolsuz elbiseler ile tamamlayarak gece davetinde şıklığınızla ortamı etkileyebilirsiniz.

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img