Perşembe, Ocak 20, 2022
More

  Abiye Elbise Seçimi İçin İpuçları

       Özel günlerde her kadının abiye seçiminde neler yapacağının kimin neler giyeceğinin merak konusu olduğu gibi bir gerçek var. Bazı kadınlar giydiği elbise ile asaleti yansıttığı konuşulurken bazı kadınların ise taşıyamadığı yakışmadığı gibi terimler kullanılır.

  Evet, aynı şeyi düşünüyoruz uzun abiye elbiseler! Özel günlerin kuşkusuz en çok tercih edilen parçası uzun abiye elbiseler olmasının ilk sebebi rahatlığı olması.

      Yaz rüzgârlarıyla uçuşan uzun elbisenizle hem zarif hem boyunuzu uzun göstermesinin size katacağı avantajları bir düşünün derim. Tek parça olan uzun abiye elbiseniz ile hazırlanma konusunda kazandığınız zamanı bir kahve ile değerlendirmek güzel fikir!

     Özel bir geceye davetlisiniz öncelikle tercihiniz olan elbisenin katıldığınız ortama uygunluğu, vücudunuzun yapısına ve mekana göre şekillenmeli.

        Kendi vücudunu tanıyan her kadın her zaman elbise konusunda doğru seçim yapar. Vitrinlerde gördüğümüz onlarca elbiseyi beğenebiliriz fakat armut vücut tipine sahip biri balık model elbise tercih etmek yerine A kesim abiye elbiselere yönelmeli. Kalbimizin kaldığı elbiseler kalbimizde kalmalı ve biz mantığımıza ve vücut tipimize odaklanmalıyız.

  Özel gece tamam! Peki, düğünde ne giyilecek?  Düğün konseptlerinin kendine ait bazı gizli kuralları vardır. Siz doğru seçim yaparsanız herkesten bir adım öndesiniz. Gösterişli ve ağır abiye elbiseleri unutun! Eskitilmiş bir mekanda tarihin izlerinin yansıtıldığı bir mekanda bir düğün düşünün.

  Tabi davetli olarak sizin tercihiniz de taşlarla işlenmiş bir elbise yada dantellerle bütünleşmiş bir elbise olmalı. Kırda bir nikah töreni içinse tüm bu şatafatın aksine her adımda uçuş uçuş olan ince kumaşların içinde süzüldüğünüzü hayal edin. Kır havasını tamamlayan çiçek desenli elbiseler, beyaz ve krem tonlarında uzun elbiseler ile son zamanların tamamlayıcı parçası kare topuklarla artık hazırsınız…

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img