Pazar, Ağustos 14, 2022
More

  2021 İlkbahar Yaz Trendleri

  Her yıl yenilenen tarzlar, yeni tatlar, farklı dokular, renkli dokunuşlar moda dünyasında hızlı rüzgârlar estiriyor. Yardımcı parçalar olarak görülen aksesuarlar, saç ve makyajlar modayı sıkı takipte! İlginizi çekecek yeni yıl modasından gelin beraber haberdar olalım.

  Bu yıl belli ölçüde düşük bel pantolonlar bizi yine eskiye götürüyor diyebiliriz. Tabi erkekler tam tersi bir durum söz konusu. Düşük belin aksine bel oranı yükseliyor. Minimal moda eseri olan gri tonlarının yanı sıra yeşil ve kahve tonları ağırlıkta. Toprak tonları da bu renk skalasının içinde yer alıyor. Bu yıl sıkça karşılaşacağınız tarzlar aklınızda bulunsun.

  Gelen ilkbaharla beraber ince kumaşlardan bol kesim tarzlara kucak açıyoruz. Dökümü modası bu yılın favorilerinden. Bol pantolonlar, kazaklar, gömlekler dolabınızda yer kaplıyor diye düşündüğünüz olabilir bu yıl sahne onların. Pamuklu kıyafetler tüm kombinlerinizde size göz kırpacak.

  Baharın bir başka çağrısı da ceket kadar kalın olmayan ama gömlek kadar da ince olmayan oduncu gömleği tarzı gömlek ceket arası tarzı da bu yılın modasında sık sık karşımıza çıkacak. Bununla beraber ceket tarzının bu yıl çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de iç çamaşırlarını ceketlerle kombinlemek hem kolaylık hem de şıklıkta zirvede.

  Yazın rengi şeker pembesi. Eşofman takımları, pijama takımları, elbiseler, kazaklar ve aklımızda yer edecek tüm kıyafetler tatlı bir pembe düşüncesi ile tamamlanıyor.

  Kabarık kollu kıyafetlerde bu yılın favorilerinden biri. İlginç kollu tasarım kıyafetler hem ilgi çekici hem de göz doldurucu. Sıra dışı tarzlar tercihleri ve istekleri hep üst seviyede tutuyor.

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img