Pazar, Kasım 28, 2021
More

  2021-2022 Kış Modasının Olmazsa Olmaz Renkleri

  Hayal gücü, yaratıcılık ve sonsuz bir dünya… Modanın yarattığı fırsatı sizlerle paylaşıyoruz. Desenlerin kumaşlara işlenmesiyle anlam kazanan eğlenceli bir oyun adeta. Tabi renklerin kumaşlara kattığı anlamları unutmak ne mümkün. Bu renkte bu kadar güzel olabilir mi acaba derken bi anda en favori parça seçiliyor hemen. Tek renklerin de göz alıcı olmasının yanında bazı alışılmışın dışındaki renkleri de kış modasını kombinasyonlarda görmeye başlayacaksınız.

  Bebek mavisi bir süredir gözümüzü ısısır durumda. Ama bu yıl dünyaca ünlü markalarında vitrinlerinde kahverenginin o katı yüzünü yumuşatmak ve sempatikliğini ön plana çıkarmak için bebek mavisi ile kombinlediklerini göreceksiniz. Bebek mavisi ve kahverengi kombini merak uyandırmıyor değil doğrusu.

  Kışın kasvetli buğusunu temsil eden gri vazgeçilmezdir. Ama onu yalnız ve soğuk bırakmaktansa cıvıl cıvıl bir turuncu ile canlandırmak ilgnizi çekecektir. Sadece kıyafet olarak düşünmemeli aksesuarlar da bu canlılık ile içinizi ısıtacaktır.

  Gelelim yazdan kalma o güzelim pembeler ve yeşillere… Yeşilin her tonu tek parça olarak mükemmeliği temsil etse de onu efsane yapacak pembe ile bütünleştirdiğinizde doğacak enerji size yetecek. Hem pembe tonları hem de yeşilin tonları tüm kış üzerinize yağacak.

  Canlı renklerden bahsetişken sarının ve morun olmaması imkansız. Onlarda sizi çağırıyor olabilir. Morun koyu tonu ile sarının açık tonlarının buluşmasını izleyeceğiniz bir yıl  sizleri bekliyor. Tatlı renklerin dansı sizi de saracak. Lila de bu renklere dahil olanlardan biri. Gözlerinizi alamadığınız renkler tek olarak kullanılsa da hepsi bir arada olması sizi hiç rahatsız etmeyecek aksine sık sık tercih edeceksiniz.Şimdi alışveriş için hazırsınız. Başlayın…

  Diğer Yazılar

  spot_img

  Cevap Ver

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen adınızı buraya girin

  spot_imgspot_img